به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری خدمات صنایع روستایی عشایری جاهد، در این بازدید که مهندس بهزاد احمدی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری خدمات صنایع روستایی عشایری جاهد و مهندس مهیار گرانمهر مدیر عمران شرکت جاهد حضور داشتند، دکتر محمدی در جریان جزئیات فرایند ساخت و ساز ساختمان شماره 2 وزارت جهاد کشاورزی قرار گرفتند.

مهندس احمدی در حاشیه این بازدید ضمن ارائه گزارشی کامل از روند اجرای پروژه تاکید کرد برغم تعطیلات نوروز، فعالیت عمرانی در پروژه ساخت ساختمان شماره 2 وزارت جهاد کشاورزی به ویژه عملیات پایدارسازی و گودبرداری بدون وقفه ادامه داشته و طبق پیش بینی ها قرار است گودبرداری تا پایان اردیبهشت به اتمام برسد.

مهندس مهیار گرانمهر مدیر عمران شرکت سرمایه گذاری جاهد نیز تاکید کرد همزمان عملیات انکراژ ضلع جنوبی ساختمان، فونداسیون آن و همچنین ساخت و دمونتاژ اسکلت فلزی در کارگاه  درحال انجام است و برای خرید آرماتور فونداسیون و آرماتور شمع ها نیز اقداماتی صورت گرفته است.

دکتر محمدی در پایان ضمن اعلام رضایت از فرایند پیشرفت پروژه ابراز امیدواری کرد باتوجه به پیشرفت های صورت گرفته و برنامه ریزی ها برای پیشبرد پروژه طبق برنامه اولیه، انتظار می رود این ساختمان تا دو سال آینده افتتاح شود.